ایرانی بورس،هادی درخشان
شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.

سیگنال رمزارزها

اگر به دنبال کسب سودهای بزرگ در بازار رمزارزها هستید، کانال سیگنال ایرانی بورس با بیش از ۱۰ سال سابقه، راهنمای شماست. تیم حرفه‌ای ما با تحلیل دقیق بازارها و با ارائه‌ی سیگنال‌های معتبر، شما را به سودهای بزرگ و پایدار هدایت می‌کند. با اطمینان کامل همراه ما باشید و از تجربه‌ی متخصصان ایرانی بورس برای کسب موفقیت بهره‌مند می‌شوید.

سیگنال فارکس

سبک تحلیلی و سیگنال ها چیست؟

سیگنال‌های ارائه شده در کانال سیگنال ایرانی بورس،براساس سبک خط روندها ارائه می‌شوند.این سبک،یکی از حرفه ای ترین و قدرتمندترین روش های تحلیلی در بازارهای مالی می باشد که توسط تیم تحلیلی ایرانی بورس به کار می‌رود.استراتژی خط روندها توسط استاد هادی درخشان ابداع شده است و شما همراهان گرامی می توانید از طریق بخش آموزش ها و به صورت رایگان از این دوره آموزشی بهرمند شوید.

سیگنال کدام ارزها در کانال ارائه می شود؟

ارزهای زیادی در بازار رمزارزها وجود دارد که پشتوانه معتبری ندارند و امکان نوسان شدید در این ارزها بسیار زیاد می باشد،به همین منظور ما از ارزهای معتبر و ارزهایی که در رنکینگ بالای سایت کوین مارکت کپ قرار دارند استفاده می کنیم تا کاربران بخش سیگنال در امنیت خاطر و با خیال آسوده از بازار رمزارزها و سیگنال های ما استفاده کنند.

در روز چند سیگنال ارائه می شود؟

هدف ما کسب سود پایدار می باشد و به همین منظور تلاش می کنیم سیگنال های معتبر و دقیق ارائه دهیم و از ارسال سیگنال های بیشمار خودداری می کنیم 
به طور میانگین ما در روز ۵ تا ۷ سیگنال ارائه خواهیم کرد که مناسب سرمایه های کوچک (۲۰۰ دلار ) و سرمایه های قوی (بالای ۱۰۰۰) دلار می باشد.پیشنهاد ما استفاده از سرمایه قوی و ریسک پایین می باشد.

درصد سود روزانه یا هفتگی کانال چقدر است؟

تیم ایرانی بورس در طول روز بین ۵ تا ۷ سیگنال ارائه می دهد و به طور میانگین سودهای هفتگی ما با اهرم ۲۰درصد بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ درصد می باشد،با مراجعه به انتهای همین صفحه می توانید عکس سودهای بدست آمده را مشاهده کنید،یا در کانال عمومی عضو شوید تا به صورت دقیق تر و از نزدیک عملکرد بخش سیگنال را مشاهده کنید

حق اشتراک عضویت در کانال

آکادمی ایرانی بورس هیچ حق عضویت ریالی یا دلاری را از شما دریافت نمی کند و در واقع این بخش به صورت کامل رایگان می باشد،برای عضویت کافی است با لینک ثبت نام زیر یا کد معرف  HADIDERAKHSHAN در صرافی مورد اعتماد ما یعنی BingX حساب واقعی و با حداقل موجودی ۱۰۰ دلار باز کنید تا بتوانید از خدمات بخش سیگنال و کپی تریدر ما به صورت کاملا رایگان استفاده کنید.در صورتی که با لینک آکادمی ایرانی بورس ثبت نام کرده باشید می توانید از بونوس رایگان و تخفیف ویژه کمیسیون معاملات بینگ ایکس بهرمند شوید.

چطور در کانال عضو شویم؟

در صورتی که مایلید از کانال VIP سیگنال رمزارز ما به صورت رایگان استفاده نمایید و شرایط عضویت در کانال را دارید(ثبت‌نام با استفاده از کد معرف HADIDERAKHSHAN و داشتن حساب با حداقل موجودی ۱۰۰دلار در صرافی بینگ ایکس)، کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید تا به کانال تلگرامی هدایت شوید، پس از باز شدن کانال تلگرام بر روی گزینه request to join channel کلیک کنید تا درخواست عضویت شما برای ما ارسال شود، ما به محض دریافت درخواست با شما تماس خواهیم گرفت.

ایرانی بورس،هادی درخشان
شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.