شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.

سیگنال حرفه ای رمزارزها

اگر به فکر کسب سودهای بزرگ در بازار رمزارزها هستید، کانال سیگنال ایرانی بورس با بیش از ۱۰ سال سابقه، راهنمای شماست. تیم حرفه‌ای ما با تحلیل دقیق بازارها و با ارائه‌ی سیگنال‌های معتبر، شما را به سودهای بزرگ و پایدار هدایت می‌کند. با اطمینان کامل همراه ما باشید و از تجربه‌ی متخصصان ایرانی بورس برای کسب موفقیت بهره‌مند می‌شوید.

سبک سیگنال دهی

سیگنال‌های ارائه شده در کانال سیگنال ایرانی بورس، بر اساس سبک خط روندها تهیه می‌شوند. این سبک، یکی از حرفه ای ترین و قدرتمندترین روش های تحلیلی در بازار است که توسط تیم تحلیلی ما به کار می‌رود.

سیگنال کدام ارزها ارائه می شود؟

تیم بزرگ ایرانی بورس هر روز بخش بزرگی از ارزهای با ارزش بازار را بررسی می کنند و بهترین ارزها و با ارزش ترین ارزها را انتخاب می کند.

تعداد سیگنال ها در روز

تعداد سیگنال بستگی به شرایط مارکت دارد، درصورتی که شرایط مارکت مناسب باشد در روز دو تا سه سیگنال ارائه می کنیم.

میانگین سو و ضرر

تیم ایرانی بورس در طول روز بین ۲ تا ۳ سیگنال ارائه می دهد و به طور میانگین سودهای هفتگی ما با اهرم ۲۰درصد بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ درصد می باشد،با مراجعه به انتهای همین صفحه می توانید عکس سودهای بدست آمده را مشاهده کنید.

هزینه عضویت در کانال

کانال موسسه ایرانی بورس به صورت رایگان می باشد،برای عضویت کافیست با لینک معرف ما در صرافی مورد تایید ما یعنی بینگ ایکس حساب واقعی،با حداقل موچودی ۵۰۰ دلار باز کنید تا بتوانید از خدمات بخش سیگنال ما به صورت کاملا رایگان استفاده کنید.

لینک ثبت نام در صرافی

روش عضویت در کانال

در صورتی که مایلید از خدمات ما به صورت رایگان استفاده کنید و شرایط عضویت در کانال را دارید(ثبت نام در صرافی بینگ ایکس با لینک معرف ایرانی بورس ) کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید تا به کانال تلگرامی هدایت شوید.

لینک درخواست عضویت کانال
ایرانی بورس،هادی درخشان
شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.