ایرانی بورس،هادی درخشان

تأیید نام‌نویسی به شما ایمیل خواهد شد.

سیگنال رمزارزها

اگر به فکر کسب سودهای بزرگ در بازار رمزارزها هستید، کانال سیگنال ایرانی بورس با بیش از ۱۰ سال سابقه، همراه شماست. تیم حرفه‌ای ما با تحلیل دقیق بازار و ارائه‌ی سیگنال‌های معتبر، شما را به سودهای بزرگ و پایدار هدایت می‌کند. با اطمینان کامل همراه ما باشید و از تجربه‌ی ما برای کسب موفقیت بهره‌مند می‌شوید.

سیگنال فارکس

سبک تحلیلی و سیگنال ها چیست؟

سیگنال‌های ارائه شده در کانال سیگنال ایرانی بورس، بر اساس سبک خط روندها تهیه می‌شوند. این سبک، یکی از حرفه ای ترین و قدرتمندترین روش های تحلیلی در بازار است که توسط تیم تحلیلی ما به کار می‌رود. آموزش رایگان خط روندها نیز در سایت ما قابل مشاهده است، تا شما هم بتوانید بهترین تصمیمات را در معاملات خود بگیرید.

سیگنال کدام ارزها در کانال ارائه می شود؟

ما به صورت کاملاً حرفه‌ای و تخصصی در بازار رمزارزها فعالیت داریم و همچنین با بررسی دقیق بازار، تمام ارزهای بازار را مورد ارزیابی قرار می دهیم. سیگنال‌های دقیق و معتبر ارزها را در کانال خود به اشتراک می‌گذاریم تا شما نیز بتوانید با استفاده از آن‌ها به سودهای بزرگ و پایدار دست پیدا کنید.

در روز چند سیگنال ارائه می شود؟

هدف ما کسب سود پایدار است به همین دلیل تلاش می کنیم سیگنال های معتبر و دقیق ارائه دهیم و از ارسال سیگنال های بیشمار خودداری می کنیم 
به طور میانگین ما در روز ۵ تا ۷ سیگنال ارائه خواهیم کرد که مناسب سرمایه های بالای ۵۰۰ دلار می باشد.

درصد سود روزانه یا هفتگی کانال چقدر است؟

همان طور که گفته شد ما در طول روز بین ۵ تا ۷ سیگنال ارائه می کنیم به همین منظور سودهایی که در طول روز و هفته بدست می آوریم عدد بسیار بالا و جذابی می باشد،به طور تقریبی بازدهی کانال در هفته بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ درصد می باشد که در پایین صفحه می توانید عکس های تحلیل ها و سودهای بدست آمده را مشاهده کنید.

حق اشتراک عضویت در کانال

تیم ایرانی بورس هیچ حق عضویتی را از شما دریافت نمی کند و در واقع این بخش به صورت کامل رایگان می باشد،برای عضویت کافیست با لینک ایرانی بورس در صرافی مورد اعتماد ما یعنی BingX حساب واقعی و با حداقل موچودی ۱۰۰ دلار باز کنید تا بتوانید از خدمات بخش سیگنال ما به صورت کاملا رایگان استفاده کنید.

چطور در کانال عضو شویم؟

در صورتی که با لینک ایرانی بورس در صرافی بینگ ایکس حساب واقعی باز کرده اید و حساب خود را شارژ کرده اید، می توانید از تخفیف معاملات استفاده کنید و همچنین می توانید از خدمات بخش سیگنال ما بهرمند شوید.
در صورت داشتن شرایط بالا با بخش پشتیبانی ما در ارتباط باشید