شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.

سرمایه‌گذاری در بازار فارکس با حساب PAMM

احتمالا شما هم از سودهای بزرگ بازار فارکس شنیده‌اید و علاقه‌مند به کار کردن در این بازار هستید. اما به دلیل مشغله کاری یا سخت بودن مسیر آموزش، نمی‌توانید خودتان به صورت شخصی در این بازار کار کنید.
حساب پم راه حلی برای این مشکل است. با استفاده از حساب پم می‌توانید سرمایه خود را در اختیار معاملگران حرفه‌ای بازار قرار دهید تا این افراد بجای شما در این بازار فعالیت کنند و سود حاصل از معاملات را با شما سهیم شوند.

مزایای سرمایه گذاری پم :

برداشت اصل سرمایه و سود به صورت آنی

قرارگیری سرمایه شما در کارگزاری و امنیت بالا

کسب سود بدون نیاز به دانش و تجربه معاملاتی

تنوع‌سازی سبد سرمایه‌گذاری

مدیریت سرمایه توسط متخصصان

کسب سودهای چند صد درصدی

کسب سود دلاری

امکان بررسی سابقه و عملکرد تریدر

پشتیبانی ۲۴ ساعته کارگزاری

حساب پم ایرانی بورس

۹۰۳۰ درصد سود..

این معامله‌گر موفق در طول ۱ سال و ۹ ماه، توانسته به سود چشمگیر ۹۰۳۰ درصدی دست پیدا کند. نکته قابل توجه در عملکرد این معامله‌گر، ثبات و امنیت بالای معاملات او در طول این ۱ سال و ۹ ماه است. این موضوع نشان‌دهنده مهارت و تجربه بالای این معامله‌گر در مدیریت سرمایه و انجام معاملات در بازار پرنوسان فارکس می‌باشد.

حساب سرمایه گذاری پم

۴۰۹۰۰۰ درصد سود..

این معامله‌گر موفق در طول ۹ سال و ۴ ماه، توانسته به سود چشمگیر ۴۰۹۰۰۰ درصدی دست پیدا کند. نکته قابل توجه در عملکرد این معامله‌گر حجم بالای سرمایه ای است که در اختیار دارد و سرمایه گذاران سرمایه ای معادل ۲ میلیون ۳۲۵ هزار دلار در اختیار این معامله گر قرار داده اند که نشانه اعتماد به این ترید است.

مراحل سرمایه گذاری در حساب پم :

۱: ابتدا با کلیک بر روی لینک زیر در کارگزاری آلپاری ثبت نام کنید.
توجه : ابتدا سایت الپاری را فارسی کنید و سپس ثبت نام نماید.

۲: بعد از افتتاح حساب در کارگزاری آلپاری به بخش حساب من در کابین شخصی الپاری بروید و مدارک خود را ارسال کنید و بعد از تایید مدارک ،حساب خود را شاٰرژ کنید ( در ویدیو زیر طریقه شارژ حساب با رمزارز را می توانید مشاهده کنید )

۳: بعد از افتتاح حساب و شارژ حساب و به جهت اتمام مراحل سرمایه گذاری با تیم پشتیبانی ایرانی بورس در ارتباط باشید و کلمه پم را برای ما ارسال نمایید.

توجه : معاملات در بازارهای مالی شامل ریسک زیاد می باشد و هر سرمایه گذار مسئول معاملات و مدل سرمایه گذاری خود می باشد. ایرانی بورس هیچ مسئولیتی در قبال ضررهای احتمالی نمی پذیرید.

ایرانی بورس،هادی درخشان
شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.