ایرانی بورس،هادی درخشان

تأیید نام‌نویسی به شما ایمیل خواهد شد.

متخصص شو

ایرانی بورس با ارائه‌ی سیگنال‌های حرفه‌ای به سرمایه‌گذاران، سعی در سوق دادن آنها به سمت رفتار متخصصانه در بازارهای مالی است.سیگنال‌ها بر اساس تحلیل‌های دقیق و اطلاعات کامل از بازارها ارائه می‌شوند و به شما سرمایه‌گذاران کمک می‌کنند تا با اطمینان بیشتری به سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بپردازند.

متخصص شو

در بازار داخلی کشور، با استفاده از داده‌های تورمی و بنیادی، چشم انداز آینده را بررسی می کنیم و با استفاده از تحلیل تکنیکال، زمان و قیمت دقیق برای ورود و خروج از بازار و خرید و فروش را تعیین می‌کنیم تا سرمایه گذاران در امنیت کامل بتوانند از بازارها استفاده کنند.

به چه صورت بازارها را تحلیل می کنید؟

سرمایه‌گذاران حرفه‌ای در بازارهای مالی، به دنبال کسب سود بالا هستند و برای این کار، سرمایه خود را از یک بازار به بازار دیگر منتقل می‌کنند. برای همین، ما در لیست بررسی‌های خود، تمام بازارهای مالی را قرار می‌دهیم تا بتوانیم بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری را برای سرمایه‌گذاران فراهم کنیم.

سیگنال چه بازارهایی ارائه می دهید؟

در روز چند سیگنال ارائه می شود؟

هدف ما در ارائه سیگنال‌های سرمایه‌گذاری، کسب سود میان مدت و بلندمدت است و برای رسیدن به این اهداف، نیاز به زمان است. بنابراین، سیگنال‌هایی که ارائه می‌دهیم، هر روز نیستند و ممکن است در طول یک ماه، دو تا سه سیگنال مناسب را به سرمایه‌گذاران ارائه کنیم. ما تلاش می‌کنیم تا با توجه به شرایط بازار و با تحلیل دقیق و استفاده از اطلاعات موثق، بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری را برای سرمایه‌گذاران فراهم کنیم.

چطور از شما راهنمایی بگیریم؟

بعد از عضویت در کانال متخصص شو می توانید جهت دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید. البته بر اساس سیاست ایرانی بورس، ما نمی‌توانیم به صورت خصوصی سیگنالی ارائه دهیم، اما با ارائه تحلیل‌های موثق و قابل اعتماد، همیشه سعی می‌کنیم سرمایه‌گذاران را در راه رسیدن به اهدافشان حمایت کنیم.

به دلیل میان مدت بودن تحلیل بازارهای داخلی ما نمی توانیم به صورت ماهانه در خدمت شما باشیم به همین جهت جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان ثبت نام با ما در ارتباط باشید.

خیر،  بعد از شروع هر دوره متخصص شو،  ما تحلیل‌های خود را به صورت کامل ارائه خواهیم کرد و تا زمانی که تحلیل ما به تارگت‌های خود نرسیده باشد تحلیل جدیدی ارائه نخواهیم کرد.

به همین منظور خرید اشتراک و عضویت در یک بازه زمانی مشخص صورت می‌گیرد، که همه افراد در یک زمان مشخص بتوانند از سیگنال‌ها بهره‌مند شوند.

خیر تاریخ مشخصی ندارد ، بعد از پایان هر ماه تیم ایرانی بورس با دقت همه بازارها را بررسی می‌کند و در صورتی که بتوانیم سیگنال و تحلیل‌های دقیقی از بازارها ارائه دهیم  دوره جدیدی برگزار خواهیم کرد.

بازار بورس ایران، سکه، طلا، دلار، بازار رمزارزها (‌ارزهای اصلی)،  بررسی شاخص‌های بزرگ دنیا مثل: شاخص دلار و اونس جهانی، نفت و گاز جهانی، بررسی تحولات سیاسی و… 

با شروع کار کانال و ارسال اولین تحلیل دیگر امکان عودت هزینه وجود ندارد.

خیر، پیگیری این موضوع که تحلیل‌های ما کپی و از طرف شما منتشر شده باشد یا خیر،  امکان پذیر و قابل پیگیری نیست، فقط ما از شما تقاضا داریم که تحلیل‌های کانال متخصص شو را کپی نفرمایید.

اگر شماره تلفن یا آیدی تلگرام خود را به درستی در سایت درج کرده باشید ما با شما تماس خواهیم گرفت و شما را در کانال متخصص شو عضو خواهیم کرد.

اما پیشنهاد می‌کنیم برای تسریع در روند کار بعد از خرید اشتراک با پشتیبانی تلگرام ما در ارتباط باشید.

در صورتی که موفق به پرداخت از طریق سیستم امن زرین پال نشدید لطفا با پشتیبانی ایرانی بورس از طریق تلگرام در ارتباط باشید.

خیر،‌ تنها راه استفاده از کانال متخصص شو عضویت در کانال تلگرامی ما می‌باشد.

خیر، موسسه ایرانی بورس هیچ مسئولیتی در قبال ضررهای احتمالی شما ندارد.

خیر، در صورتی که شما از طریق تحلیل و سگینال‌های ما به سود برسید ما هیچ حق  و سهمی در سود معاملاتی شما نخواهیم داشت.