شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.

سیگنال حرفه ای فارکس

اگر به فکر کسب سودهای بزرگ در بازار فارکس هستید، کانال سیگنال ایرانی بورس با بیش از ۱۰ سال سابقه، همراه شماست. تیم حرفه‌ای ما با تحلیل دقیق بازار و ارائه‌ی سیگنال‌های معتبر، شما را به سودهای بزرگ و پایدار هدایت می‌کند. با اطمینان کامل همراه ما باشید و از تجربه‌ی ما برای کسب موفقیت بهره‌مند می‌شوید.

سبک سیگنال دهی

سیگنال‌های ارائه شده در کانال سیگنال ایرانی بورس، بر اساس سبک خط روندها تهیه می‌شوند. این سبک، یکی از حرفه ای ترین و قدرتمندترین روش های تحلیلی در بازار است که توسط تیم تحلیلی ما به کار می‌رود.

سیگنال کدام ارزها ارائه می شود؟

ما به صورت کاملاً حرفه‌ای و تخصصی در زمینه‌ی معاملات اونس جهانی طلا با نماد XAUUSD فعالیت می‌کنیم و همچنین با بررسی دقیق نماد های اصلی مانند EURUSD و GBPUSD سیگنال های این ارزها را ارائه می کنیم. 

تعداد سیگنال ها در روز

اساس معاملات ما بر پایه اسکلپ نیست و ما ترجیج می دهیم از روندهای نسبتا بزرگ در هر روز استفاده کنیم که همراه و هم مسیر بانک ها باشیم.ما عقیده داریم بجای چندین معامله باید یک یا دو معامله در روز انجام داد که نسبت سود عالی به ضرر عالی بدست آورد.

میانگین سو و ضرر

همان طور که گفته شد ما از معاملات اسکلپ استفاده نمی کنیم به همین منظور سودهایی که در طول روز و هفته بدست می آوریم عدد بسیار بالا و جذابی می باشد،به طور تقریبی بازدهی کانال در هفته بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ پیپ می باشد.

هزینه عضویت در کانال

کانال موسسه ایرانی بورس به صورت رایگان می باشد،برای عضویت کافیست در کارگزاری مورد تایید ما یعنی آلپاری حساب واقعی،با حداقل موچودی ۵۰۰ دلار داشته باشید تا بتوانید از خدمات بخش سیگنال ما به صورت کاملا رایگان استفاده کنید.

روش عضویت در کانال

در صورتی که مایلید از خدمات ما به صورت رایگان استفاده کنید و شرایط عضویت در کانال را دارید( داشتن حساب واقعی در کارگزاری الپاری) کافی است بر روی لینک زیر کلیک نمایید تا به کانال تلگرامی هدایت شوید،بعد از باز شدن کانال تلگرام بر روی گزینه request to join channel کلیک کنید تا درخواست عضویت شما برای ما ارسال شود،ما به محض دریافت درخواست با شما تماس خواهیم گرفت.

اینجا کلیک کنید

ثبت نام در کارگزاری معتبر

برای ورود به بازار فارکس نیاز به ثبت نام در کارگزاری مورد اعتماد و با دسترسی ساده و با کیفیت دارید ، کارگزاری آلپاری با بین از ۱۵ سال سابقه در بازار ایران یکی از خوش نام‌ترین کارگزاری‌های ایرانی می‌باشد و با توجه به خدمات ارزنده از جمله کمیسیون ها و اسپرد بیار کم و  واریز و برداشت ریالی کار را برای کاربران ایرانی آسان کرده است
به همین منظور پیشنهاد اول آکادمی ایرانی بورس کارگزاری آلپاری می‌باشد.

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید
ایرانی بورس،هادی درخشان
شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.