ایرانی بورس،هادی درخشان
شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.

سیگنال فارکس

اگر به فکر کسب سودهای بزرگ در بازار فارکس هستید، کانال سیگنال ایرانی بورس با بیش از ۱۰ سال سابقه، همراه شماست. تیم حرفه‌ای ما با تحلیل دقیق بازار و ارائه‌ی سیگنال‌های معتبر، شما را به سودهای بزرگ و پایدار هدایت می‌کند. با اطمینان کامل همراه ما باشید و از تجربه‌ی ما برای کسب موفقیت بهره‌مند می‌شوید.

سیگنال فارکس

بر اساس چه استراتژی تحلیل می کنید؟

سیگنال‌های ارائه شده در کانال سیگنال ایرانی بورس، بر اساس سبک خط روندها تهیه می‌شوند. این سبک، یکی از حرفه ای ترین و قدرتمندترین روش های تحلیلی در بازار است که توسط تیم تحلیلی ما به کار می‌رود.شما می توانید ابتدا به صورت رایگان از بخش آموزش ها استراتژی ما را فرابگیرید و سپس در کانال سیگنال ما عضو شوید و به صورت حرفه ای تر از سیگنال ها استفاده کنید.

سیگنال کدام ارزها در کانال ارائه می شود؟

ما به صورت کاملاً حرفه‌ای و تخصصی در زمینه‌ی معاملات با اونس جهانی طلا با نماد XAUUSD فعالیت می‌کنیم و همچنین با بررسی دقیق نماد های اصلی مانند EURUSD و GBPUSD را بررسی می کنیم. سیگنال‌های دقیق و معتبر مربوط به این ارزها را در کانال خود به اشتراک می‌گذاریم تا شما نیز بتوانید با استفاده از آن‌ها به سودهای بزرگ و پایدار دست پیدا کنید.

روزانه چند سیگنال ارائه می شود؟

اساس معاملات ما بر پایه اسکلپ نیست و ما ترجیج می دهیم از روندهای نسبتا بزرگ در هر روز استفاده کنیم که همراه و هم مسیر بانک ها باشیم.ما عقیده داریم بجای چندین معامله باید یک یا دو معامله در روز انجام داد که نسبت سود چند برابری داشته باشد در نتیجه ما در روز بین دو یا چهار سیگنال ارائه خواهیم کرد.

سود روزانه یا هفتگی کانال چقدر است؟

همان طور که گفته شد ما از معاملات اسکلپ استفاده نمی کنیم به همین منظور سودهایی که در طول روز و هفته بدست می آوریم عدد بسیار بالا و جذابی می باشد،به طور تقریبی بازدهی کانال در هفته بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ پیپ می باشد که در پایین صفحه می توانید عکس های تحلیل ها و سودهای بدست آمده را مشاهده کنید.

هزینه عضویت در کانال چقدر است؟

تیم ایرانی بورس هیچ حق عضویتی را از شما دریافت نمی کند و در واقع این بخش به صورت کامل رایگان می باشد،برای عضویت کافیست در کارگزاری مورد تایید ما یعنی  آلپاری حساب واقعی و با حداقل موچودی ۱۰۰ دلار داشته باشید تا بتوانید از خدمات بخش سیگنال ،بخش آموزش و پشتیبانی آموزشی ما به صورت کاملا رایگان استفاده کنید.

اکنون چطور در کانال عضو شویم؟

در صورتی که مایلید از خدمات ما به صورت رایگان استفاده کنید و شرایط عضویت در کانال را دارید( داشتن حساب واقعی در کارگزاری الپاری) کافی است بر روی لینک زیر کلیک کنید تا به کانال تلگرامی هدایت شوید،بعد از باز شدن کانال تلگرام بر روی گزینه request to join channel کلیک کنید تا درخواست عضویت شما برای ما ارسال شود،ما به محض دریافت درخواست با شما تماس خواهیم گرفت 

عضویت در گروه بزرگ دانشجویان

برای کسب موفقیت در بازارهای مالی نیاز به دانش و تجربه دارید،با آموزش های ما می توانید به دانش کافی برسید اما برای کسب تجربه نیاز به همراهی و همفکر در کنار بزرگان بازارهای مالی دارید تا تجربه کافی را در زمان کوتاه بدست آورید،به همین منظور با عضویت در گروه بزرگ دانشجویی و گروه توسعه دانش درخشان می توانید با تحلیل گران حرفه ای آکادمی ایرانی بورس و اساتید موسسه در ارتباط باشید و از تجربیات دانشجویان و اساتید ما بهرمند شوید.جهت عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ثبت نام در کارگزاری آلپاری

برای ورود به بازار فارکس نیاز به ثبت نام در کارگزاری مورد اعتماد و با دسترسی ساده و با کیفیت دارید ، کارگزاری آلپاری با بین از ۱۰ سال سابقه در بازار ایران یکی از خوش نام‌ترین کارگزاری‌های ایرانی می‌باشد و با توجه به خدمات ارزنده از جمله کمیسیون ها و اسپرد بیار کم و  واریز و برداشت ریالی کار را برای کاربران ایرانی آسان کرده است
به همین منظور پیشنهاد اول آکادمی ایرانی بورس کارگزاری آلپاری می‌باشد.

ایرانی بورس،هادی درخشان
شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.