شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.

عنوان:هادی درخشان

آخرین تحلیل‌های بازار‌های مالی در شبکه‌های اجتماعی ما:

عنوان:هادی درخشان

آخرین تحلیل‌های بازار‌های مالی در شبکه‌های اجتماعی ما:

هادی درخشان

هادی درخشان

هادی درخشان Hadi Derakhshan (متولد ۱۵ فروردین ۱۳۶۸) کارآفرین و نویسنده ایرانی است که فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده است.

هادی Hadi derakhshan فعالیت خود را در حوزه بازارهای مالی و خارجی از ابتدا و به تدریج آغاز کرد. وارد بازار بزرگ معاملات جهانی فارکس شد. او با یادگیری اصول اولیه این بازارها از همان ابتدا، موفق به ابداع استراتژی‌های جدید و مبتکرانه‌ای برای موفقیت در سرمایه گذاری شد که به سرعت او را به عنوان یک مربی و استاد موفق برای تحلیل تکنیکال در این بازارها در چند سال گذشته معرفی کرد. وی یکی از پویاترین و موثرترین افراد فعال در عرصه معاملات و بازار مالی داخلی است که دائماً افراد مختلف را برای ورود صحیح به این بازارها آموزش می دهد. Hadi Derakhshan

هادی درخشان Hadi Derakhshan در زمینه نویسندگی نیز گام های بلندی برداشت و کتاب «هنر تحلیل تکنیکال» او به یکی از پرفروش ترین کتاب‌های آموزشی در حوزه بازارهای مالی تبدیل شد. از هادی درخشان نیز به عنوان بنیانگذار استراتژی تحلیل تکنیکال با روش انحصاری خط روند ایرانی بورس یاد می شود که در تمامی بازارهای مالی داخلی و خارجی قابل استفاده است. هادی در سال ۱۳۸۸ با ایجاد یک صفحه اینستاگرام و یک سایت آموزشی به نام IraniBourse به شهرت رسید و توانست به بیش از ۱۰۰۰۰ دانشجو در مورد نحوه کسب درآمد دلاری آموزش دهد و با کلاس‌های آنلاین و تخصصی خود به آموزش تحلیل تکنیکال بپردازد.

او علاوه بر نویسندگی و تحلیل بازارهای مالی، در موسیقی نیز فعالیت می کرد. هادی در سال ۲۰۲۱ وارد عرصه موسیقی شد و موسیقی های بی‌کلام و باکلام متعددی (در قالب پادکست های آموزشی) توسط وی در تمامی پلتفرم‌های موسیقی مانند اپل موزیک و اسپاتیفای منتشر شده است. هادی درخشان

حوزه فعالیت موسسه آموزشی ایرانی بورس که توسط وی تاسیس شد به شرح زیر است: Hadi Derakhshan

به اعتقاد ایشان تمام بازارهای مالی را می توان با تحلیل تکنیکال تحلیل و بررسی کرد. به همین دلیل حوزه فعالیت شرکت به آموزش تحلیل تکنیکال محدود می شود.
ایرانی بورس ( iranibourse ) امروز در تلاش است که در فضای مجازی بستری فراهم سازد تا سرمایه گذاران دیگر بی تحلیل و دانش، اقدام به ورود به بازار سرمایه نکنند و متحمل ضررهای جبران ناپذیر نشوند و انگیزه های خود را از دست ندهند. در این خصوص تیم علمی ایرانی بورس به صورت ویژه بخش آموزش های رایگان ، برگزاری سمینار و وبینارهای رایگان را افتتاح کرده تا سرمایه گذاران قبل از هر خرید با مراجعه به سایت ایرانی بورس نظر کارشناسان ما را هر روزه در خصوص سهام یا ارز خود به صورت دقیق و رایگان در اختیار داشته باشند. Hadi Derakhshan هادی درخشان

ایرانی بورس،هادی درخشان
شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.