ایرانی بورس،هادی درخشان

تأیید نام‌نویسی به شما ایمیل خواهد شد.

عنوان:تحلیل سهم ذوب

آخرین تحلیل‌های بازار‌های مالی در شبکه‌های اجتماعی ما:

عنوان:تحلیل سهم ذوب

آخرین تحلیل‌های بازار‌های مالی در شبکه‌های اجتماعی ما:

تحلیل سهم ذوب به تاریخ 14 آذر 1401

شرکت ذوب آهن اصفهان در سه ماهه نخست امسال بیش از ۵ هزار و ۷۳۰ میلیارد تومان فروش داخلی و بیش از ۴هزار و ۵۱۰ میلیارد تومان فروش صادراتی داشته که هر دو در مقایسه با ارقام فروش مدت مشابه سال گذشته از رشد چشمگیری برخوردار هستند.

بدون تردید یکی از نقاط قوت شرکت‌های بورسی، درآمدهای ارزی حاصل از صادرات آنهاست زیرا که آن را به سهمی جذاب برای سرمایه‌گذاران تبدیل می‌کند. ذوب آهن اصفهان نیز به عنوان یکی از شرکت‌های صادرات محور، تا پایان خرداد امسال رقمی معادل ۴هزار و ۵۱۰ میلیارد و ۵۲۳ میلیون تومان تیرآهن، میلگرد، کلاف، شمش کالایی و شمس چدن به کشورهای مختلف صادر کرده است.

این در حالی است که این شرکت در سه ماهه نخست سال گذشته ۳هزار و ۷۳۳ میلیارد تومان تولیدات مورد اشاره خود را صادر کرده بود.

گزارش فعالیت خردادماه ذوب آهن اصفهان حکایت از آن دارد که این شرکت در این ماه ۱۲ هزار و ۲۴۹ تن تیر آهن، ۲۴ هزار و ۹۴۱ تن میلگرد، ۲۷ هزار و ۵۷۰ تن کلاف، ۱۸۲ هزار و ۲۰۸ تن شمش کالایی و ۴۰ هزار و ۱۸ تن شمش چدن صادراتی تولید داشته است.

تحلیل تکنیکال نماد ذوب:

در صورتیکه قیمت موفق شود مقاومت پیش روی خود را بشکند و بالای آن  معامله شود میتوانیم انتظار رسیدن به نرخ 3000 را داشته باشیم 

اگر با برخورد به سقف پیش رو نوسان نزولی داشتیم  میتوانیم با در نظر گرفتن محدوده خروج وارد معامله شویم

پایان