شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.

بروکر اوپوفایننس

آموزش ثبت نام در کارگزاری اوپوفایننس و روش واریز و برداشت

با استفاده از این کارگزاری می توانید از خدمات کپی تریدینگ فارکس استفاده کنید.

اپوفایننس

معرفی کارگزاری اوپوفایننس

در سال ۲۰۲۱ بروکری با نام اوپوفایننس در سنت وینسنت و گاردین تأسیس شد. درسال ۲۰۲۲ اوپو فارکس نام خود را به اوپوفایننس تغییر داد. یکی از دلایل استقبال عالی معامله گران به این کارگزاری،خدمات بخش کپی تریدینگ می باشد که شما می توانید حساب خود را به معامله گران حرفه ای متصل کنید

خدمات ایرانی بورس

با ثبت نام در صرافی اوپوفایننس می توانید از خدمات آکادمی ایرانی بورس به صورت رایگان استفاده کنید.یکی از خدمات پرطرفدار ما بخش سیگنال می باشد و شما می توانید از این بخش جذاب به صورت رایگان استفاده کنید.

اکنون چطور در این کارگزاری ثبت نام کنیم؟

ابتدا با استفاده از دکمه زیر وارد صفحه  ثبت‌نام در بروکر اوپوفایننس شده و  پس از وارد کردن مشخصات خود، روی گزینه ایجاد حساب کاربری کلیک نمایید.

پس از ثبت مشخصات و ارسال فرم ثبت‌نام، یک کد به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید آنرا در صفحه بعد وارد نمایید. پس از تایید، با استفاده از ایمیل و رمز عبور خود وارد سایت شوید.

پس از ورود در ابتدا باید حسابتان را احراز هویت نمایید. پس از اولین ورود به سایت پیغام نارنجی رنگ در بالای صفحه قابل مشاهده است. با انتخاب آن و یا انخاب گزینه تایید کاربری، اکانت خود را وریفای نمایید. کارگزاری اپوفایننس با ایرانیان به صورت مستقیم کار می‌کند و از طریق پشتیبانی آنلاین و مدیر حساب ایرانی پشتیبان سوالات شماست و شما می‌توانید مدارک ایرانی(پاسپورت، کارت ملی، گواهینامه) خود را در آن آپلود نمایید. برای تایید محل سکونت یکی از  این مدارک را ارسال نمایید: مدارک تایید محل سکونت: برگ سبز خودرو، بیمه نامه خودرو که دارای تاریخ اعتبار و آدرس دقیق باشد، اجاره نامه ملکی که دارای تاریخ اعتبار و مهر املاک باشد، سند ملکی، قبوض آب یا برق یا تلفن ثابت که برای ۶ ماهه اخیر باشن و دارای اسم آدرس و کدپستی باشند(قبوض جدید رو میتونید از سایت اداره آب یا برق یا مخابرات دانلود و ارسال بفرمایید)، دفترچه افتتاح حساب بانکی که دارای اسم و آدرس باشد، پرینت حساب بانکی که دارای اسم و آدرس و مهر بانکی باشد، مدارک باید به اسم خودتون یا پدر یا مادر یا همسر محترمتون باشد.

روش واریز و برداشت:

ساده‌ترین و کم هزینه‌ترین راه برای شارژ حساب، استفاده از زمزارز می‌باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

  1. پس از ورود به سایت، از صفحه اول داشبورد و یا منوی سایت گزینه واریز وجه را انتخاب نمایید. نوع پرداخت رمزارز را مانند تصویر زیر انتخاب و روی گزینه ادامه کلیک کنید.
  2. نوع ارز انتقالی خود را از منوی کشویی انتخاب و مقدار آن را بنویسید(متداول ترین رمزارز برای انتقال تتر با استفاده از بلاکچین ترون است USDT). پس از تایید آدرس کیف پول و QR کد به شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید با استفاده از آن حساب خود را شارژ نمایید. در زمان انتقال توجه داشته باشید که پروتوکل آدرس کیف پول رمزارز انتخابی را درست انتخاب کرده باشید.
  3. پس از واریز وجه می‌توانید با انتخاب گزینه حساب‌های کاربری یک حساب معاملاتی جدید برای خود ساخته و مبلغ مورد نظر را از کیف پول به آن انتقال دهید.
ایرانی بورس،هادی درخشان
شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.