شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.

بروکر آلپاری

آموزش ثبت نام در کارگزاری آلپاری و روش واریز و برداشت به صورت ریالی و رمزارزها

الپاری

معرفی کارگزاری آلپاری

در سال ۱۹۹۸ بروکر آلپاری فعالیت خودش را آغاز کرد و می توانیم بگوییم قدیمی ترین کارگزاری که با ما مردم ایران همکاری می کنید آلپاری است. سابقه زیاد به همراه پایداری کیفیت و امنیت از خصوصیت های این بروکر می باشد

خدمات ایرانی بورس

با ثبت نام در صرافی آلپاری می توانید از خدمات آکادمی ایرانی بورس به صورت رایگان استفاده کنید.یکی از خدمات پرطرفدار ما بخش سیگنال می باشد و شما می توانید از این بخش جذاب به صورت رایگان استفاده کنید.

اکنون چطور در این کارگزاری ثبت نام کنیم؟

ابتدا با استفاده از دکمه زیر وارد صفحه بروکر آلپاری بشوید بر روی گزینه ثبت‌نام در بالای صفحه کلیک کنید،دقت بفرمایید لینک های جعلی بسیاری با نام کارگزاری آلپاری وجود دارد،پس حتما از طریق لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت نام آلپاری

اکنون مشخصات خود را وارد کنید و بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.ثبت نام آلپاری

کشور محل اقامت خود را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه ادامه کلیک کنید.

دقت داشته باشید ممکن است نام ایران در لیست نباشد که دلیل آن این است که سایت را فارسی نکرده اید،پس حتما از بالای صفحه سایت را به زبان فارسی تغییر دهید.

ثبت نام آلپاری

در صفحه بعد مانند عکس بالا ایمیل خود را وارد کنید،به دلیل تحریم ها ممکن است اس ام اس را دریافت نکنید پس بهتر است از گزینه ایمیل استفاده کنید

کد ریافتی از ایمیل را در کادر دریافت کد وارد کنید و اتمام ثبت نام را بزنید.

بعد از پایان ثبت نام شرکت آلپاری ایمیلی برای شما ارسال می کند حاوی شماره کاربری و رمز عبور که می توانید با داشتن این اطلاعات وارد بخش کابین شخصی خود شوید.

بعد از ورود به بخش کابین شخصی از بالای صفحه بر روی گزینه حساب من و گزینه ارسال مدارک کلیک کنید و مدارک خواسته شده را تکمیل کنید.

در صورت عدم تکمیل مدارک در زمان واریز و برداشت به مشکل خواهید خورد.

واریز و برداشت

از چند طریق می توانید واریز و برداشت انجام دهید که ساده ترین راه واریز و برداشت ریالی می باشد.

واریز و برداشت ریالی آلپاری از طریق صرافی وابسته به الپاری انجام می شود که می توانید از طریق لینک زیر با این صرافی در تلگرام در ارتباط باشید.

اما پشنهاد می کنیم قبل از واریز یا برداشت وجه ایدی صرافی را از پشتیبانی آنلاین آلپاری استعلام بگیرید.

شما می توانید از طریق رمزارزها هم واریز و برداشت انجام دهید که بسیار مسیر ساده ای می باشد.

کافی است وارد بخش انتقال وجه شوید و گزینه انتقال وجه و کریپتو را انتخاب کنید تا بتوانید واریز با کریپتو را انجام دهید.

توجه:برای واریز وجه با کریپتو باید سایت را به زبان انگلیسی تغییر دهید و سپس دوباره وارد بخش واریز و برداشت شوید و واریز یا برداشت خود را ثبت کنید.

و دقت داشته باشید اگر ریال به حساب خود واریز کرده اید دیگر نمی توانید کریپتو برداشت کنید و حتما باید کریپتو به حساب واریز کرده باشید تا بتوانید کریپتو برداشت کنید.

ایرانی بورس،هادی درخشان
شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.